Prodejní automaty, prodej i pronájem automatů pro různé druhy zboží
V dnešní uspěchané době je důležité mít rychlý a snadný přístup k občerstvení, potravinám a dalším nezbytnostem. FIVETEC s.r.o. přichází s řešením, prodává a pronajímá širokou škálou prodejních automatů, které jsou synonymem pro pohodlí a kvalitu.
Rychlý a efektivní servis prodejních automatů
Profesionálnímu servisu prodejních automatů se věnuje společnost FIVETEC s.r.o. Poskytuje rychlý a efektivní servis, který zajistí, že vaše automaty budou vždy v provozu. Ať už potřebujete pravidelnou údržbu nebo náhlou opravu jsou tu pro vás.
Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání
Pouze kvalitní zrnková nebo instantní káva ve spojení s moderním nápojovým automatem firmy DELIKOMAT dovede vytvořit dokonale vyvážený nápoj. Stačí jednou zmáčknout a ochutnat. Každý den v týdnu můžete mít jinou delikatesu. Volit můžete i ze dvou velikostí.
DELIKOMAT s.r.o.
Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě
Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.
DELIKOMAT s.r.o.
Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna ...
DELIKOMAT s.r.o.